דולר קנדי לשקל

המרת מטבע דולר קנדי לשקל ישראלי - CAD to ILS

sfsfd
שקל ישראלי
חשיבה יצירתית והיכולת להמציא את עצמכם בכל פעם מחדש היא תכונה נדרשת בכלכלה, לכן הפניה אל הדולר הקנדי כמטבע לשימוש בעסקאות ברחבי העולם מאפשר סל רחב ומגוון של פעולות שהשקל הישראלי פעמים רבות חסום אליהן.

דולר הקנדי - רקע כללי וכלכלי

קנדה היא מדינת ענק באמריקה, הגבול שלה משותף עם ארצות הברית, ביחד עם הדמיון באוכלוסיה ובתפיסות העולם יוצר את אחת הכלכלות החזקות והיציבות בעולם בכלל ובאמריקה בפרט. הכלכלה הקנדית שהדולר הקנדי הוא המייצג שלה נהנית מעצם היותה כלכלה עוצמתית משפיעה על המערכת הכלכלית העולמית כולה. היכולת של הקנדים להנות מצד אחד ממעמד מבטיח כשותפה בכירה בעולם המערבי, ומצד שני ללא הרתיעה מההשפעות האמריקאיות, הופכות את הדולר הקנדי למטבע שיש לו אפשרות לפתוח נתיבים לעסקאות כלכליות עם מדינת וגופים בכל רחבי העולם. הקשרים של הכלכלה הקנדית יכולים להיות השער שלכם לעולם השקעות גלובלי מרתק.

חשיבות הדולר הקנדי למעמד השקל הישראלי

אין זה סוד שלמערכת הכלכלית הישראלית יש בעיה אובייקטיבית לבצע חדירות ממשיות לשווקים בעלי חשיבות ברמה העולמית. המצב הגיאו פוליטי בישראל מחייב חברות וארגונים כלכליים לייצר פעולות המאפשרות לעקוף את ההגבלות הקיימות עליה. בשל העובדה הזאת היכולת לפעול בתוך המשק הקנדי, תחת מסחר במטבע המקומי, הדולר הקנדי, מאפשר למשקיע הישראלי להיות שותף באחת מעשר הכלכלות החשובות בעולם. הכלכלה הקנדית החשובה והמובילה, נהנית מהקשר ההדוק לזאת האמריקאית מצד אחד ועצמאות כלכלית מוחלטת מצד שני מאפשר חדירה לשווקים כלכליים נרחבים, ואפשרויות מסחר על פני כל הגלובוס.

המרת דולר קנדי לשקל - וגם להיפך

הדולר הקנדי הוא מטבע מקובל ורצוי לביצוע עסקאות בכל העולם, הוא נמצא בדרג השני לאחר היורו והדולר, אך נהנה מכלכלה עצומה ויציבה העומדת מאחוריו. המרת שקל ישראלי לדולר קנדי יכולה לפתוח באמצעות השימוש בו פתח עבור השקעות אטרקטיביות בכל העולם שמקורו בדולר הקנדי. הוא נחשב למטבע חזק ויציב מול כל מטבע בעולם ולא נוצר אצלו מצב של שחיקה היכול להתרחש למטבעות אחרים בעולם. הוא זמין ומאפשר מסחר בכל בורסה העולם ובסיום המסחר אפשר בקלות להמיר אותו לשקל הישראלי ולממש רווחים עתידיים. הדולר הקנדי פותח למשקיע הישראלי את הדרך להשקעות כל העולם, דרך יבשת אמריקה.