שקל לין יפני

מחשבון המרה - שער הין היפני למול השקל הישראלי

sfsfd
שקל ישראלי
יפן, ארץ השמש העולה, וכנראה גם הכלכלה בעליה מתמדת שם. היין היפני הוא אחד המטבעות החשובים והיציבים כבר עשרות שנים בכלכלה העולמית. אין סיבה שלא תקחו חלק באפשרויות שהכלכלה היפנית מאפשרת.

יפן - השער למסחר באסיה

השווקים הפיננסים הם גלובליים ומתנהלים בכל העולם, עם זאת לרבים מאיתנו יש את הנטיה להישאר עם מה שמוכר וידוע, עם השווקים הרגילים שמנהלים עסקאות טובות אך במקרים רבים מקשים על יכולת הפריצה, לכן הצורך בחיפוש אחר מקורות חדשים הוא צורך תמידי. עבור המשקיע הישראלי, השוק האסייתי הוא מעין חידה לא מפוענחת שרבים נרתעים ממנה. אך בפועל מדובר על נתח שוק גדול ועצום מימדים שיכול לאפשר פתרונות מדהימים לכל עסק. האפשרויות של שווקים חדשים ולא מוכרים שגם הם עדיין לא נפתחו לשוק הישראלי מאפשרות פוטנציאל כלכלי עצום ולא ממומש. לכן כאשר אתם שומעים על השקעה במטבע אסייתי מוביל, זכרו את היין היפני.

יפן, אימפריה כלכלית

יפן היא מהמדינות החשובות ביותר לכלכלה העולמית מאז אמצע המאה הקודמת, השינוי שעברה המדינה הפך אותה למנוע הצמיחה של אסיה כולה וכיום היא מהווה בית לחברות הנחשבות מובילות בתחומן, תאגידי על בינלאומיים וטכנולוגיה מתקדמת ברמה הגבוהה ביותר. הכל אלו יוצרים מארג של כלכלה חזקה ועוצמתית אשר מעמידה את המטבע היפני, היין בחזית הכלכלית מה שהופך אותו ואת המסחר שבו לבעל חשיבות גדולה בשוק המטבעות העולמי. המשקיע הישראלי המבקש להשתלב בכלכלה היפנית ימצא ביין את האפשרויות המדהימות על מנת להיות חלק מהגל הכלכלי מהחשובים בעולם.

הרווח למשקיע הישראלי

עבור משקיעים ישראלים אשר מחפשים הזדמנויות עסקיות ומוכנים לצורך כך לעשות את המאמץ ואת ההתאמות הנדרשות יש מספר לא מבוטל של יתרונות בשוק היפני, זאת כאשר המעמד של המשקיע הישראלי והחדשנות של שוק הייטק בישראל עומדים לזכותה וזוכים להערכה רבה במזרח. אפשרויות החשיפה לקהל גדול מאד ובעל מודעות צרכנית גבוהה הוא אחד ממנועי השוק החזקים ביפן. הכלכלה מאפשרת אין סוף אפשרויו התפתחות לכיוונים מרתקים, המסחר באמצעות המטבע המקומי הוא רק חלק מהתהליך. בהמשך הדרך, פריצה לשוק ביפן תוכל להוביל דרך המסחר בה גם למדינות אחרות באסיה המציגות אפשרויות כלכלה מדהימות שלא כולן תמיד נגישות לישראלים.