המרת דולר לשקל

שער יציג דולר ומחשבון המרה USD-ILS

sfsfd
שקל ישראלי
עד איזה סכום דולרים מותר לקנות באתרים בחו"ל מבלי לשלם מכס? רגע לפני שאתם לוחצים "תשלום" אתם חייבים חייבים לבצע המרה של שקלים לדולרים כדי לוודא שאתם לא חורגים מהסכום המותר. הגעתם למקום הנכון! פלטפורמת "עודף" תעזור לכם לחסוך הרבה כסף ותאפשר לכם לגלות בקלות ובמהירות כמה בדיוק שווה השקל אל מול הדולר (או להפך) בנקודת הזמן של היום. כל מה שצריך הוא להכניס למחשבון הפשוט שפיתחנו את הסכום ומיד תקבלו את התוצאה. המחשבון שלנו אמין, מדויק ובעיקר מועדכן לנקודת הזמן שבה תכניסו את המספרים, שזה אם תשאלו אותנו הדבר החשוב ביותר במחשבוני המרת מטבעות.

באיזה סכום מותר לקנות באתרים מחו"ל?

כמובן שמותר לכם לקנות באתרים מחו"ל בכל סכום שתבחרו ואין הגבלה על הסכום. מה שכן, מעל סכום של 75 דולר תשלמו מכס ואז הקנייה לא תהיה משתלמת כמו שנדמה לכם. חשוב להבין ששער הדולר משתנה מיום ליום ולכן חשוב לבצע המרה משקל לדולר ברגע הקנייה. באתרי קניות רבים בחו"ל הסכומים של המוצרים נקובים בשקלים כך שבסל הקניות יהיה לכם סכום סופי בשקלים, מה שלא יאפשר לכם להבין האם הוא עובר את ה-75 דולר כפי שמותר. את הסכום בשקלים תוכלו להכניס מיידית למחשבון של "עודף" ותקבלו תשובה האם אתם עומדים בהגבלת המכס או לא. לא קונים באתרי חו"ל לפני שעוברים במחשבון שפיתחנו!

מחשבון המרת שקל לדולר מעודכן להיום

הדבר החשוב ביותר לבדוק כשמבצעים המרה של דולר לשקל או שקל לדולר הוא לבדוק שאתם מסונכרנים עם שער הדולר של אותו יום. מה שהיה נכון ללפני שבוע או אפילו לאתמול לא מדויק להיום ולכן חשוב לבצע את ההמרה במחשבון שאתם סומכים עליו. כל טעות או סטייה בנתונים המדויקים של שער הדולר יכולים לעלות לכם ביוקר ולכן מבצעים המרה רק במחשבון של "עודף" שהוא אמין, נוח כל-כך לשימוש וכמובן חינמי לחלוטין.

טסים לחו"ל? הכניסו את "עודף-ODEF" למועדפים עוד היום!

שימוש נוסף שיש למחשבוני המרת דולר לשקל (או להפך כמובן) הוא בנסיעות לחו"ל. זה נכון לגבי קניות בגים, נעליים וגם בילוי במסעדות, ברים ואטרקציות תיירותיות. הרי איך תדעו אם הרכישות שלכם בחו"ל באמת משתלמות או שאולי בכלל שווה לחכות לקנות אותן בארץ? עם המחשבון של "עודף" כמובן! מכניסים את הסכום, לוחצים "המרה" ומקבלים תשובה מדויקת, אמינה ומעודכנת לתאריך הספציפי. ככה קונים בחו"ל היום!